WUEM. DZIESIĘĆ LAT DOŚWIADCZENIA

WUEM Wojtek Małachowicz to studio produkcyjne i studio poligraficzne w jednym, zintegrowanym systemie. Powstało dziesięć lat temu pod nazwą „Usługi reklamowe i poligraficzne”. Przez ten czas z roku na rok stale rozwijaliśmy się, wzbogacając naszą ofertę.

W roku 2010 postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność pod nową nazwą WUEM. Obecnie,działalność WUEM obejmuje kompleksowe usługi poligraficzne (przygotowanie i druk), ale także projektowanie, współpracę z agencjami reklamowymi, kreatywne wykorzystanie narzędzi komunikacji (katalogi, foldery, ulotki, opakowania, materiały POS oraz współpracę w zakresie druku wieloformatowego: banery, plakaty na billboardy, kasetony, semafory itp.). Specjalizujemy się także w zakresie opracowania i realizacji systemów identyfikacji wizualnej(zewnętrznej i wewnętrznej) siedzib i lokali klientów.

W naszym pakiecie propozycji mieszczą się również niestandardowe, nietypowe rozwiązania. Pomysły, ich realizacja, wdrażanie, oraz przeniesienie idei Klienta na materiały reklamowe najwyższej jakości, w całości pozostają w naszej gestii. Od projektu poprzez przygotowanie, aż po tani druk na terenie Warszawy.